Ergin Butik Otel Bozcaada - Hoşgeldiniz

Hızlı İletişim & Rezervasyon : 0542 404 54 13

HAKKIMIZDA

Ergin Pansiyon, Bozcaada Kalesi arkasında eski Rum mahallesinde konuklarını ağırlamaktadır. Tesise denize oldukça yakın bir nokta olup kale ve deniz tesisinin üst katlarından görülmektedir. Sahile olan yakınlığının yanı sıra bulunduğu oldukça sakin bir sokaktadır.

Şu anda üçü pansiyon biri otel olmak üzere 4 binada hizmet veren tesisin tüm konaklama birimleri sadece ve çok şık dekore edilmiştir. Odalarda klima, mini bar, düz ekran televizyon ve banyo – WC standart olarak bulunmaktadır. Tesis bahçeli olup pansiyon bahçesinde yeşillikler içinde açık büfe kahvaltı tüm misafirlere servis edilmektedir. Bahçede ayrıca barbekü ve kendin yap kendin pişir imkanı da vardır. Odalarda banyo havlusu ve duş malzemeleri tesis tarafından temin edilmiştir.

Ergin Pansiyon’un odalarından ikisi süit olup üst katlarda bulunan odaların bazıları deniz manzarasına hakimdir. Çatı katında yer alan teras kale ve deniz manzarasına karşı oturabileceğiniz keyifli bir ortam sunmaktadır.

Ergin Bozcaada Butik Oteli, misafirlerini Bozcaada Kalesi ve eşsiz Bozcaada Manzarası konumuyla karşılamaktadır.

Bozcaada Otelleri arasında yeni tasarım ve özenle hazırlanmış odalarıyla hizmet veren Ergin Butik Otel, odalarının ferahlığı kadar dış cephesinin de görünümüne önem vermiştir.

30 Haziran 2018

Ergin Butik Otel Bozcaada - Hoşgeldiniz

Hızlı İletişim & Rezervasyon : 0542 404 54 13